Yönetim Kurulu Başkanımız

"Bu toprakların otogaz markası olan QGAS, temeline insanı koyan anlayışıyla, attığı her adımı ülkesine bir armağan olarak görür."

LPG sektöründe bayinin tercih ettiği dağıtım şirketi olmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli kılmak, tüketicinin tercih edilen markası olmak, sosyal sorumlulukların farkında olmak gibi prensiplerle yola çıkan QGAS; toplum ve bireyin haklarına saygılı, ahlaki değerlerine bağlı, sağlık, emniyet ve çevre kurallarına duyarlı, müşterilerinin, tüketicinin ve çalışanlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret eden bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir. Tamamı Anadolu sermayesi olan şirketimiz, bağlı olduğu değerlerle ticari hayatını sürdürerek, kısa zamanda bayilerin tercih edilen markası olmayı başarmıştır.

Markalaşma sürecindeki büyümenin, sorumluluğumuzu artırdığının farkındayız. Bu sorumluluğun bilinciyle bayilerimizi, kar merkezi olarak değil, iş ortağımız olarak görüyoruz. Bir  LPG dağıtım şirketi olmanın dışında, bayilerimizle kurduğumuz ilişkilerimizde farklı noktalarda işbirlikleri ve projeler üretmeyi hedefliyoruz.

Amacımız; temel değerlerimize sahip çıkarak, bayi ve tüketici haklarına duyarlı bir anlayışla büyümektir. Sermayemiz önce insandır ve yapacağımız her yatırımı ülkemize bir armağan olarak görüyoruz. QGAS ailesi olarak inanıyoruz ki biz kazanırsak Türkiye kazanır.

Saygılarımla
Enes Malik MARASALI - Yönetim Kurulu Başkanı